Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
İnstagram

Doç. Dr. Nuri Peker Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

İLETİŞİM

Hasta Görüşleri

Sayın hocam cok ilgili anlayışlı ayrica bilgilendirmeyi cok acik endişe vermeden yapabilen nadir doktorlardan kendisine cok tesekkur ederim. Doktor arayışında olan insanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Beyza Nur Baş
diyetisyen - 06 Aralık 2022, 18:07
Allah razı olsun hocamizdan????????????????İlk gidişim çokta memnun kaldım...???????????????? Hastayla ilgili,akılda soru bırakmayan bir hocamız....????????Ben ilk defa bı muaneden sonra yüzüm gülerek ayrıldım...???? Teşekkür ederim ????????☘️
Sanem Öksüz
Diş Hekimi - 06 Aralık 2022, 18:06
Tavsiye üzerine Nuri Bey'in yanına gittik ilk defa bir doktorun yaklaşımı aileden biriymiş gibi oldu çok güzel ve açıklayıcı bir duruş sergiledi herşey için teşekkürler eşimin doğumunu da inşallah nuri hocama yaptiracaz teşekkürler
Seda Nişancı
Çalışmıyor - 06 Aralık 2022, 18:05
İlgi ve alaka olsun,ekip bilgisi ve ilgisi olsun,muayene hijyen ve temizliği olsun en önemlisi bilgi ve deneyim tecrübe olarak elazığda tek????????Elazığda ki önemli kıymetli ve değerli bir doktor bizler için büyük bir şanssınız????????2 hamileliğiminde vageçilmez doktoru..
Gamze Akyol
Ev Hanımı - 06 Aralık 2022, 18:04
İlk gebeliğimin takibinde ve doğumumda kendisi yardımcı olmuştu. Şuan ikinci gebeliğimde de güvenebildiğim tek doktor. İşinin ehli, pozitif ve her zaman güleryüzlü. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz????
Fatmanur Fidan
Ev Hanımı - 06 Aralık 2022, 18:03
Sevgili doktorumuz nuri bey işini mükemmel yapan, hastasıyla çok doğru ve sağlıklı iletişim kuran bir doktordur. Özellikle hastalarına olan samimi, içten, bilgilendirici yaklaşımları kendinizi çok rahat hissetmenizi sağlıyor. Ayrıca çalıştığı ekip de çok doğru kişilerden oluşuyor.Bizim beklentilerimizi karşılayan bilgili, donanımlı ve bu denli insancıl doktorumuza teşekkür ediyoruz.
Ayşegül Birinci
Ev Hanımı - 06 Aralık 2022, 18:03
İyi ki Nuri hocayı tercih ettim polikistik overdim ve hormonlarım alt üst olmuştu çocuk istiyorum dediğimde çatlatma iğnelerine başvurmadan vitaminlerle kendine özgü tedavi yöntemiyle 1 ay sonra gebe kaldım çok zor diyen doktorlardan sonra ilaç gibi geldi. Güler yüzlü ilgili ve alakalı doktorum.
Nurhan Öztürk
Öğretmen - 06 Aralık 2022, 18:02